5.0
Gebaseerd op 3 beoordelingen

Brunswick Plantation Resort

Brunswick Plantation Resort is een geweldige accommodatie keuze om in Calabash te verblijven.

Myrtle Beach Speedway is op 42 km van Brunswick Plantation Resort.

In Brunswick Plantation Resort, zijn de gastenkamers met een PC, een broekpers, panoramische ramen, een stereo-installatie en een eigen toilet aangeboden. Gasten kunnen van een douche, een bidet en badjassen, voorzien in de badkamers, profiteren.

De bar van het hotel verstrekt biljart en terras. Brunswick Plantation Resort verwent de gasten met waterglijbanen, een buitenzwembad en een patio. Het hotel biedt snorkelen, kanoën en mini-golf en veel andere activiteiten aan. Faciliteiten voor kinderen ter plaatse omvatten een kindermenu, een speeltuin en bordspellen.

Boek Brunswick Plantation Resort Calabash

General information

Contact information

330 South Middleton Drive Northwest 603, Calabash, Verenigde Staten;

Reserveringen voor Brunswick Plantation Resort beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Brunswick Plantation Resort is niet beschikbaar op onze site, als u Brunswick Plantation Resort wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Brunswick Plantation Resort Locatie

 330 South Middleton Drive Northwest 603, Calabash, Verenigde Staten

Brunswick Plantation Resort Vakantiehuis Deals

5.0 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 3 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

Gratis WiFi in de kamers

Videospelletjes

Brunswick Plantation Resort Voorzieningen

  • Eten

    Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek
  • Kamervoorzieningen

    Gratis WiFi in de kamers
  • Zithoek
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Videospelletjes
  • Vloerbedekking

Aanbiedingen van Brunswick Plantation Resort

Kamers